GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Merkez ilçe Temel Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Merkez ilçe Temel Eğitim Müdürleriyle Toplantı Yaptı

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Koronavirüsle mücadele kapsamında okullarımızın, 21 Eylül 2020 tarihinde, sadece okul öncesi ve 1. sınıf öğrencilerimizden başlayarak yüz yüze eğitim öğretime açılması sebebiyle Merkez ilçede bulunan okul öncesi kurumları ve ilkokulların müdürleriyle toplantı yapıldı.

 

09 Eylül 2020 Çarşamba günü, Giresun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi konferans salonunda İl Millî Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu başkanlığında düzenlenen toplantı, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Murat Yavuz ile Merkez ilçede bulunan ilkokul, bağımsız anaokulu, bünyesinde anasınıfı bulunan ortaokul/ lise ve özel ilkokul müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

 

Toplantıda Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, okul müdürlerine; 21- 25 Eylül 2020 tarihleri arasındaki hafta ve devamında yapılacak olan iş ve işlemler, uyulması gereken kurallar, izlenecek yol haritası hakkında Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda açıklamalar yaparak, bilgilendirme ve paylaşımlarda bulundu.

 

Müdürümüz Tosunoğlu; 2019-2020 eğitim öğretim yılı başlangıcı öncesinde, okullarımızda gerekli tedbirlerin alınarak, eğitim öğretimin güvenli bir ortamda gerçekleşmesi için tüm hazırlıkların tamamlandığını belirtirken maske, mesafe ve hijyen konusunda tedbiri elden bırakmayarak bu zor günleri de el birliğiyle atlatacağımızın altını çizdi.

 

Sayın Müdürümüz, okul müdürleri nezdinde tüm yönetici ve öğretmenlerimize eğitim öğretime hazırlık çalışmalarındaki özveri ve gayretlerinden dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında şimdiden başarılar diledi.

10-09-202010-09-202010-09-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.