GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Öğretmenlerimizi Makamında Kabul Etti

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Öğretmenlerimizi Makamında Kabul Etti

24 Kasım Öğretmen Günü kutlamaları çerçevesinde, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu öğretmenlerimizİ makamında kabul etti. Ziyarette öğretmenlerimiz adına, Hamdi Bozbağ Anadolu Lisesi Okul Müdürü Azmi Bıçakçı ile öğretmenler Tülin Kacar ve Köksal Yıldız Sayın Müdürümüz Tosunoğlu'na çiçek takdim etti.

Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, salgın tedbirleri kapsamında tekrar uzaktan eğitime dönülmesiyle farklı bir öğretmenler günü kutladığımızı, ancak, öğretmenlerimizin görev aşkı ve azimleriyle el birliği vererek bu süreçten daha da güçlü bir şekilde çıkacağımızı ifade etti.

Sayın Müdürümüz bu vesileyle, tüm öğretmelerimizin Öğretmenler Gününü de kutlayarak, emekli olan öğretmenlerimizin sağlık, mutluluk ve huzur dolu uzun bir ömür geçirmelerini dilerken, ebediyete irtihal etmiş öğretmenlerimize ve şehit olan öğretmenlerimize de Allah'tan rahmet diledi.

23-11-202023-11-202023-11-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.