GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Sosyal Bilimler Lisesini Ziyaret Etti

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Sosyal Bilimler Lisesini Ziyaret Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, uzaktan eğitim döneminde de okul ziyaretlerine devam ederek yönetici ve öğretmenlerimizi yalnız bırakmıyor.

 

Bu kapsamda Sayın Müdürümüz, Giresun Sosyal Bilimler Lisesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Okul Müdürü Hakan Demir'den uzaktan eğitim dönemindeki eğitim öğretim çalışmalarına dair bilgiler alan Müdürümüz Tosunoğlu, okulun fiziki mekanlarını da gezerek, yüz yüze eğitimin başlama ön görüsüyle hazırlık mahiyetinde yürütülen temizlik, hijyen ve bakım çalışmalarını yerinde gözlemledi.

 

Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ziyaretinde, içinde geçtiğimiz süreçte moral-motivasyonumuzu diri tutarak, el birliğiyle zorlukların üstesinden geleceğimizin altını çizdi. Salgının etkisini bir an önce kaybederek yüz yüze eğitime başlanması ve okullarımızın tekrar şenlenmesi dileğini ifade ederken, tüm yönetici ve öğretmenlerimize çalışmalarında başarılar diledi.

06-01-202106-01-202106-01-2021

 

 

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.