GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Veli Ziyaretlerine Devam Ediyor

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Veli Ziyaretlerine Devam Ediyor

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından öğrencilerimizin devamsızlığını azaltmak, başarıyı artırmak, öğrencilerin zararlı alışkanlıklar kazanma riskini azaltmak ve başarılı öğrencilerin motivasyonunu artırmak amacıyla hazırlanan "Tanı, Anla, Değerlendir" isimli yerel projemiz 2019-2020 yılında da uygulanmaya devam etmektedir.

 

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, proje kapsamındaki veli ziyaretlerine, 19 Eylül İlkokulu öğrencisi Meryem Zehra Genç ve ailesine yaptığı ziyaretle devam etti.

 

Ailemizin konukseverliği ve ikramları ile sıcak ve samimi bir havada gerçekleşen ziyarette, Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, öğrencimizin ailesiyle sohbet ederek, okul dışında geçirdikleri zamana dair velilerimizden bilgiler aldı.

 

Sayın Müdürümüz, okul-veli işbirliğinin önemine vurgu yaparken, "Tanı, Anla, Değerlendir" projesi ile bizlere emanet edilen en değerli varlıklar olan çocuklarımızın yararı adına okul-öğrenci-veli iletişiminin güçlendirilerek, öğrencilerimizin gelişiminin olumlu yönde desteklendiğini dile getirdi.

 

Sayın Müdürümüzün ziyaretinde; İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları Tuncer Turan ve Ergin Aybar, AR-GE Biriminden Rabia Akmen, 19 Eylül İlkokulu Müdürü Hatice Mıhçı, Müdür Yardımcısı Zafer Mumcuoğlu, Sınıf Öğretmeni Pınar Gürsoy ve Rehber Öğretmen Funda Özdem de hazır bulundular.

14-11-201914-11-201914-11-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.