GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Yeşilgiresun İlkokulu Öğretmen ve Öğrencilerini Kabul Etti

Sayın Müdürümüz Tosunoğlu, Yeşilgiresun İlkokulu Öğretmen ve Öğrencilerini Kabul Etti

İl Milli Eğitim Müdürümüz Tosunoğlu, Yeşilgiresun İlkokulu öğretmen ve öğrencilerini kabul etti. Ziyarette öğrencilerimizle beraber Okul Müdürü Musa Yavuz, Müdür Yardımcısı Burcu Tomak, 2/İ Sınıf Öğretmeni Semra Yavuz ile Şube Müdürü Önder Kılıç da hazır bulundu.

 

Ziyarette Yeşilgiresun İlkokulu yönetici ve öğretmenleri tarafından Sayın Müdürümüze, "My Safe Life" Güvenli Hayatım eTwinning projesiyle ilgili bilgiler sunularak, Şubat-Mayıs döneminde yürütecekleri projede her ay için ayrı olmak üzere güvenli internet kullanımı, okul güvenliği, oyun güvenliği ve trafik güvenliği temalı bilgilerin etkinlik ve uygulamalarla anlatılacağı bilgisi verildi. Sayın Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

 

Samimi ve sohbet havasında gerçekleşen ziyarette Sayın Müdürümüz, projenin içeriği itibariyle çocuklarımızın, hayatın her alanında ihtiyaç duyulan kazanımları elde etmelerine,  bilinçli bireyler olarak yetişmelerine, öğrenme ve uygulama becerilerinin gelişmesine olumlu katkılar sağlayacağını vurgulayarak, müdürlük olarak bu tür çalışmaları her zaman desteklediklerini ifade etti.

 

Ziyarette öğrencilerimiz Sayın Müdürümüz Tosunoğlu'na Güvenli İnternet Konulu broşürlerini takdim ederek birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyaret sonrası öğrencilerimiz öğretmenleriyle birlikte Müdürlüğümüz yönetici ve çalışanlarına proje broşürlerini dağıttı.

 

20-02-202020-02-202020-02-202020-02-202020-02-202020-02-202020-02-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.