GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Sayın Müdürümüzün, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 2. Yarıyıl Mesajı
![Sayın Müdürümüzün, 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı 2. Yarıyıl Mesajı](/meb_iys_dosyalar/2019_01/18181956_IMG_5026.jpg)
Değerli Meslektaşlarım, Sevgili Öğrenciler, Kıymetli Veliler;
Dinlenerek ve enerji depolayarak geçirdiğimiz yarıyıl tatilinin bitmesiyle, 2018-2019 eğitim-öğretim yılının ikinci dönemine bıraktığımız yerden devam ederken, öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve ailelerimizin sağlık, huzur ve başarı dolu bir eğitim-öğretim dönemi geçirmesini diliyorum. Sevgi ve saygılarımla.
Ertuğrul TOSUNOĞLU
İl Milli Eğitim Müdürü