GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Başkanlığında Eğitim Öğretim Hazırlıkları Değerlendirildi

 Sayın Valimiz Başkanlığında Eğitim Öğretim Hazırlıkları Değerlendirildi

2021-2022 eğitim öğretim yılı hazırlıklarını değerlendirmek üzere Sayın Valimiz Enver Ünlü başkanlığında 3 Eylül 2021 Cuma günü Valilik Toplantı Salonunda toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda Sayın Vali Yardımcımız Mehmet Fikret Çavuş, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu ile İl Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin de hazır bulunduğu toplantıda İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu tarafından eğitim öğretim yılı öncesi yapılan çalışmalar, hazırlıklar ve alınan tedbirler konusunda sunumda bulunuldu. 

Özellikle 6 Eylül 2021 Pazartesi Günü başlayacak eğitim öğretim yılı öncesinde Pandemi salgın nedeniyle salgınla mücadele kapsamında okullarımızda ve sınıflarımızda ve taşımalı ve özel servis araçlarında alınması gereken önlemler konusunda bilgiler sunuldu. Ayrıca eğitim öğretim faaliyetlerinin yürütülmesinde gerekli olan personel araç gereç ve diğer çalışmalar konusunda ayrıntılı bilgilendirme de bulunuldu.

04-09-202104-09-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.