GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, Özel Eğitim Uygulama Okulu İnşaatında İnceleme Yaptı

Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, Özel Eğitim Uygulama Okulu İnşaatında İnceleme Yaptı

Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları, Giresun Merkez Aksu Mahallesinde yapımı devam eden Özel Eğitim Uygulama Okulu (I.ve II. Kademe) inşaatında incelemelerde bulundu.

Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, eğitim alanındaki yatırımlarıyla adından söz ettiren, BJK Koleji, Avrupa Koleji, Avrupa Eğitim Vakfı, Kent Koleji, Avrupa Meslek Yüksekokulu ve Kıbrıs Ada Kent Üniversitesi kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı, hayırsever iş insanı aslen Pirazizli olan Talip Emiroğlu tarafından babası adına, Giresun Merkez İlçe Aksu Mahallesine 1937 ada 1 parselde, 5 bin 970 m2'lik alan üzerine yaptırılan 14 derslikli Ali Haydar Emiroğlu Özel Eğitim Uygulama Okulu'nun tamamlanmak üzere olan inşaatında incelemelerde bulunarak, yapılan çalışmalar ve eksikler konusunda yetkililerden bilgi aldı. Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, çalışmaların bir an önce tamamlanarak, eksikliklerin giderilmesini müteakip okulun eğitim öğretime açılmasını istedi.

Okul inşaatı incelemelerinde;  İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Gençlik ve Spor İl Müdürü Hasan Bulut, İl Özel İdaresi yetkilileri ve müteahhit firma temsilcileri de hazır bulundu.

23-01-202023-01-202023-01-202023-01-2020

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.