GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, Özverili Öğretmenimizi Ödüllendirdi

Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, Özverili Öğretmenimizi Ödüllendirdi

Sayın Valimiz Harun Sarıfakıoğulları ortopedik engelli öğrencisini Badminton sporuyla tanıştırarak, öğrencimizin moral ve motivasyonunu yükselten Beden Eğitimi öğretmeni Ayşe Akoğlan’ı başarı belgesiyle ödüllendirdi.  

 

Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, 6 Mart Çarşamba günü, Mustafa Kemal Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Ayşe Akoğlan ve 7-A sınıfı öğrencisi Murathan Özyılmaz’ı makamında kabul etti.

 

Ziyarette, öğretmen ve öğrencimizle birlikte İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu, Mustafa Kemal Ortaokulu Müdürü Zeki Soylu ve öğrencimizin velisi de hazır bulundu.

 

Öğrencimiz Murathan Özyılmaz ve Öğretmeni Ayşe Akoğlan’la bir süre sohbet eden Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, öğrenciyle birebir yakından ilgilenerek, fiziksel ve psikolojik destek verip badminton sporu ile ilgilenmesini sağlayan ve öğrencinin moral motivasyonunu yükselten öğretmenimizi kutladı.

 

Sayın Valimiz Sarıfakıoğulları, “Beden eğitimi öğretmeni olarak öğrencilerimizin sağlıklı ve zinde bireyler olarak yetiştirilmesinde göstermiş olduğu gayretli ve özverili çalışmalarının yanı sıra, Mustafa Kemal Ortaokulunun 7-A sınıfında öğrenim gören ortopedik engelli Murathan Özyılmaz’a okul içinde ve dışında gösterdiği ilgi, fiziksel ve psikolojik destek ile öğrencinin moral ve motivasyonunu yükseltmesini” takdire değer görerek Öğretmenimiz Ayşe Akoğlan’ı Başarı Belgesiyle taltif etti.

 

06-03-201906-03-201906-03-201906-03-201906-03-2019

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.