GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Telafide Ben de Varım

Telafide Ben de Varım

        Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda eğitimde fırsat adaletini sağlamak, okullar arasındaki başarı ve imkan farklılıklarını azaltmak, Covid-19 salgını sürecinde gerçekleştirilen seyreltilmiş, uzaktan eğitim faaliyetlerinin sona erdiği yaz tatili döneminde çocuklarımızın fiziksel, sosyal-duygusal ve akademik gelişimlerini bilimsel, sosyal, kültürel ve sportif eğitim faaliyetleri ile desteklemek amacıyla "Telafide Ben de Varım" Programı hazırlanmıştır.

Telafide bende varım programı 5 Temmuz 31 Ağustos tarihleri arasında uygulanacaktır. Telafide bende varım programı öğrencileri, öğretmenleri ve velileri kapsamaktadır. Bu kapsamda okul müdürlükleri, İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri ve İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün öğrenci, öğretmen ve velilere yönelik yapacağı eğitim faaliyet ve etkinlik planlamaları yapılmış olup, öğretmen, öğrenci ve veli başvurularına açılmış ve başvurular devam etmektedir. İlimiz genelinde açılan ve 5 Temmuz 2021 tarihinden itibaren başlayacak "Telafide Ben de Varım" programı eğitim faaliyetleri Türkiye haritasına aktarılmış olup öğrenci, öğretmen ve velilerimizin bilgilerine sunulmuştur. Eğitim faaliyetlerine katılmak isteyen öğrenci veli ve öğretmenlerimizin okul müdürlüklerine başvurarak programa katılabileceklerdir.

Telfide Ben de varım web sayfasına ulaşmak için tıklayınız...

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.