GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEMEL EĞİTİMDE 10.000 OKUL PROJESİ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

TEMEL EĞİTİMDE 10.000 OKUL PROJESİ ÇALIŞMALARI DEĞERLENDİRME TOPLANTISI YAPILDI

Bakanlığımızca yürütülen "Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi" kapsamında çalışmalar konusunda çevrim içi bilgilendirme ve değerlendirme toplantısı düzenlendi.

İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu başkanlığında çevrim içi olarak yapılan toplantı, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Ergin Aybar, temel eğitimden sorumlu ilçe milli eğitim şube müdürleri ve "Temel Eğitimde 10 Bin Okul Projesi" kapsamındaki okulların müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu tarafından, projenin başlangıcından bugüne kadar ilimiz genelinde yapılan çalışmaların genel bir değerlendirmesi yapıldı. Devamında, yeni anasınıfı açılacak okulların durumu, destek eğitim odası veri girişleri,  kurum iyileştirmeleri kapsamındaki çalışmalar, Benim Oyun Sandığım uygulaması ve Çevre Dostu Okul başta olmak üzere birçok konuda önemli hatırlatma ve paylaşımlarda bulunuldu.

Müdürümüz Tosunoğlu şube ve okul müdürlerinden; Proje kapsamında okullarımızda yürütülen donatım, bakım-onarım, teknik araç-gereç ve alt yapı çalışmalarına dair süreçlerin takibinin yapılmasını, sisteme yeni eklenen "Genel Donatım" kategorisi ve diğer veri girişlerinin okullar tarafından zamanında ve eksiksiz yapılması hususunda gereken titizlik ve hassasiyetin gösterilmesini istedi.

Müdürümüz Tosunoğlu toplantı sonunda müdürlerimizin, projenin ilimizdeki çalışmalarının uyum içerisinde sorunsuz olarak ilerlemesi için tüm müdürlerimizin, şimdiye kadar olduğu gibi, bundan sonra da aynı özveri ve gayreti göstereceklerine inancını söyleyerek, tüm müdürlerimize çalışmalarında kolaylık ve başarılar diledi.

14-04-202214-04-202214-04-2022

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.