GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Tokat İl Milli Eğitim Müdürünün Makam Ziyareti
1991- 1996 yılları arasında İlimiz Yağlıdere ve Alucra ilçelerinde öğretmen olarak görev yapmış olan Tokat İl Milli Eğitim Müdürü Levent YAZICI, Sayın Müdürümüz Necati AKKURT’ u makamında ziyaret etti.![Tokat İl Milli Eğitim Müdürünün Makam Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2017_02/10140044_IMG_3128.jpg)
Ziyarette, Tokat İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Abdullah TAŞTAN ve Giresun Üniversitesi Basın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Seyfi GÖKTEKİN de hazır bulundular.