GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÜÇ PROJEYLE TÜRKİYE FİNALLERİNDEYİZ

ÜÇ PROJEYLE TÜRKİYE FİNALLERİNDEYİZ

52. TÜBİTAK 2204-A Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölgesel Proje değerlendirmeleri 25-26 Mart 2021 tarihleri arasında on-line olarak yapılmıştır.

Samsun Bölge değerlendirme aşamasına bölge illerinden davet edilen toplam 180 projenin 30'unun Giresun imzalı olması oldukça dikkat çekmiştir.

Jüri değerlendirmesi sonucunda 3 projeyle Birincilik alarak Türkiye Finallerine katılma hakkı kazanılmış olup, ayrıca 1 İkincilik, 1 de Üçüncülük elde edilmiştir.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede; "Birincilik ödülü alarak final yarışmasına katılmaya hak kazanan ve ayrıca ikincilik ve üçüncülük dereceleriyle ilimizi onurlandıran okullarımızın yöneticilerine, öğrencilerimizi yetiştiren proje danışmanlarına, öğretmenlerine ve velilerimize selam, saygı ve teşekkürlerimi sunuyor, öğrencilerimizi tebrik ediyorum. İlimizde gittikçe gelişen proje kültürüne daha fazla katkı sağlanması dileğiyle emeği geçen herkese teşekkür ederim." diye konuştu.

              GURUR TABLOMUZ

31-03-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.