GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'UZAKTA DEĞİLİZ' PROJESİNDE ÜÇ BOYUTLU EĞİTİM

'UZAKTA DEĞİLİZ' PROJESİNDE ÜÇ BOYUTLU EĞİTİM

Uzaktan eğitim sürecinde öğretmenlerimizin yeterliliklerini artırmak amacıyla Müdürlüğümüz tarafından yürütülmekte olan "UZAKTA DEĞİLİZ" projesi kapsamında ortaokul Fen Bilimleri öğretmenlerine yönelik "3 Boyutlu Yazıcılarla Model Hazırlama" konulu on-line eğitim tamamlandı.

 

Müdürlüğümüz ile Giresun Üniversitesi işbirliğinde 14 Aralık 2020 tarihinde başlayan ve iki hafta süren eğitim, Fen Bilimleri Enstitüsü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çiğdem Şahin Çakır tarafından verilmiştir.

 

Söz konusu eğitim sonrası yapılan belge töreninde bir değerlendirme yapan İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ertuğrul Tosunoğlu "UZAKTA DEĞİLİZ" Projesinin, öğretmen eğitimi faaliyetlerinden olan bu programa katkılarından dolayı Giresun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yılmaz Can ve Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çiğdem Şahin Çakır'a çok teşekkür ederim, eğitimin kalitesinin artırılması amacıyla yapılan her türlü işbirliğine önem vermekteyiz" dedi.

 

05-01-202105-01-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.