GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Valimiz Ünlü, Okul Ziyaretlerine Cumhuriyet Ortaokulu ile Devam Etti

Valimiz Ünlü, Okul Ziyaretlerine Cumhuriyet Ortaokulu ile Devam Etti

Sayın Valimiz Enver Ünlü, eğitim öğretim faaliyetlerini yerinde görmek üzere gerçekleştirdiği okul ziyaretlerine Merkez İlçedeki Cumhuriyet Ortaokulu ile devam etti.

Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Ertuğrul Tosunoğlu ile okul yöneticileri, öğretmen ve öğrenciler de hazır bulundu.

Valimiz Enver Ünlü okula gelişinde, öğrencilerimiz tarafından çiçekle karşılandı. Daha sonra okulun fiziki mekânlarını ve eğitim ortamlarını gezen Valimiz Ünlü'ye Okul Müdürü Adem Gündoğdu tarafından, okulun eğitim ortamlarında yapılan düzenlemeler ve salgınla mücadele kapsamında alınan tedbirler başta olmak üzere yürütülen eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgiler sunuldu.

Valimiz Ünlü, teneffüs molasında öğretmenler odasını ziyaret ederek öğretmenlerimizle bir süre sohbet ederken, eğitim öğretim yılının ilimiz ve eğitim camiamız için hayırlı olması dileğinde bulundu ve çalışmalarında başarılar diledi.

 

Okulda sınıf ziyaretleri de yapan Valimiz Enver Ünlü, ders içi faaliyetleri gözlemlerken, öğretmen ve öğrencilerimizle kısa sohbetlerde bulundu.

 

Valimiz Ünlü ziyaretinin son kısmında okul bahçesindeki öğrencilerle de bir süre sohbet ederek, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

 

Valimiz Enver Ünlü ziyaretle ilgili paylaşımında; "Cumhuriyet Ortaokulunda sevgili öğrencilerimizle bir araya geldik. Her birine başarılar, güzellikler diliyorum." ifadelerine yer verdi.

15-10-202115-10-202115-10-202115-10-202115-10-2021

Çıtlakkale Mahallesi Hükümet Konağı A Blok Kat 1 ve Kat 4 Giresun - 0 454 215 75 25 / 26 / 27 / 29

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.