GİRESUN İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti
![Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili Müdürlüğümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2020_08/20094733_IMG_5753.jpg)
Yükseköğretim ve yurtdışı Eğitim Genel Müdürümüz Sayın Profesör Doktor Ahmet Emre Bilgili, İl Milli Eğitim Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu'nu makamında ziyaret etti.
İl Müdürümüz Ertuğrul Tosunoğlu; "Kültürel Kalkınmanın Neferi Prof. Dr. Ahmet Haluk Dursun'u Anma panel"ine konuşmacı olarak ilimizi ziyaret eden Sayın Genel Müdürümüze Giresun ve Eğitimi ile ilgili bilgilendirmelerde bulundu.